Aylık arşivler: Eylül 2022

Tuzla Buderus Servisi | 0216 395 25 75

Tuzla Buderus Servisi

Tuzla Buderus Servisi olan firmamız, alanında uzman kadrosu ile ev ve işyerlerinizde bulunan klima, kombi, petek vb. ürünlerin bakım ve onarımlarını üstlenmektedir.

Buderus Servisi Tuzla olan firmamız tarafından yapılan bakım onarım hizmetleri firmamız tarafından siz değerli müşterilerimize 1 yıl boyunca garanti kapsamında servis imkanı sağlamaktayız.

http://www.gebzeklimaservisi.org/

Tuzla Bosch Servisi | 0216 395 25 75

Tuzla Bosch Servisi

Tuzla Bosch Servisi olan firmamız, 7/24 servis imkanı ile acil durumlarda anlık reaksiyon alınması gereken anlarda da sizlerin yanındayız. Klima, kombi, tesisat vb. alanlarda bakım onarım hizmetleri ile rahat ve temiz nefes almanız için çabalıyoruz..

Bosch Servisi Tuzla olan firmamız tarafından yapılan bakım ve onarımlar 1 yıl boyunca garantili hizmet kapsamına girmektedir..

http://www.gebzeklimaservisi.org/

Tuzla Beko Servisi | 0216 395 25 75

Tuzla Beko Servisi

Tuzla Beko Servisi olan firmamız, 7/24 kesintisiz hizmet anlayışı ile siz değerli müşterilerimize klima, kombi tesisat, beyaz eşya bakım, onarım, tesisat temizliği vb. alanlarda hizmet vermektedir.

Beko Servisi Tuzla olan firmamız, klima, kombi bakım onarım hizmetlerinde , siz değerli müşterilerimize özel kampanyalı fiyatlar sağlamaktadır. Yapılan bakım onarım işlemleri 1 yıl boyunca garanti kapsamındadır.

http://www.gebzeklimaservisi.org/

Tuzla Baymak Servisi | 0216 395 25 75

Tuzla Baymak Servisi

Tuzla Baymak Servisi olan firmamız, siz değerli müşterilerimize kombi, klima, tesisat, petek temizliği vb. alanlarda özel fiyat kampanyaları ile 11 yıldır 7/24 kesintisiz hizmet sunmaktadır.

Baymak Servisi Tuzla olan firmamız, uzman kadrosu, geniş müşteri portföyü ile sektörün öncü firmaları arasındadır. klima ve kombi alanında birbirinden yetenekli kadromuzun tek hedefi müşteri memnuniyetidir.

http://www.gebzeklimaservisi.org/

Tuzla Baxı Servisi | 0216 395 25 75

Tuzla Baxı Servisi

Tuzla Baxı Servisi olan firmamız, siz değerli müşterilerimize 7/24 kesintisiz hizmet vermek İle birlikte uzman ekip destekli klima ve kombi bakım, onarım, montaj demontaj, petek temizliği vb. alanlarda sadece bir telefon uzaklığınızda.

Baxı Servisi Tuzla olan firmamız, 11 yıllık deneyim ve tecrübeleri İle bakım ve Firmamız bununla birlikte hizmet sonrası 1 yıl garanti sunmanın mutluluğunu yaşamaktadır.

http://www.gebzeklimaservisi.org/

Tuzla Ariston Servisi | 0216 395 25 75

Tuzla Ariston Servisi

Tuzla Ariston Servisi olan firmamız, müşterilerimizin klima ve kombi bakım onarım tesisat temizliği demontaj montaj işlerini yapmaktadır. Bakımı yapılmayan kombi klimalar normal enerjiden daha fazla enerji harcamaktadır. Aynı zamanda ürünlerin arıza yapma olasılığını artırmaktadır.

Ariston Servisi Tuzla olan firmamız tarafından, periyodik olarak kombi bakım ve petek temizliği İşlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Petek temizliği ve kombi bakımlarına haftanın 7 günü hizmet veriyoruz. Nem İle temas eden petek ve radyatörler İçerisinde zamanla oluşan paslar, peteklerin ve İç tesisat borularının dibine çökerek kombi sisteminde tıkanmalara yol açar ve ısınmanızı engelleyebilir. paslanan ve kirlenen radyatör ve peteklerinizi temizleyip, rutin bakımlarınızı yapıyoruz.

http://www.gebzeklimaservisi.org/

Tuzla Arçelik Servisi | 0216 395 25 75

Tuzla Arçelik Servisi

Tuzla Arçelik Servisi olan firmamız, siz değerli müşterilerimize 7 /24 bakım, onarım, tesisat temizliği, petek temizliği, yedek parça değişimleri vb. alanlarda kesintisiz hizmet sağlamakta ve tarafımızdan Verilen hizmetler yapılan bakımlar 1 yıl boyunca garanti kapsamındadır.

Arçelik Servisi Tuzla olan firmamız, bakım, onarım, montaj, yedek parça değişimlerinde 1 yıl boyunca garanti hizmeti sunmaktadır. 1 yılın sonunda ürünlerinizin yerinde bakımlarını uzman ekibimiz tarafından yapıp raporlamalarını çıkartmaktadır.

http://www.gebzeklimaservisi.org/

Tuzla Altus Servisi | 0216 395 25 75

Tuzla Altus Servisi

Tuzla Altus Servisi olan firmamız, bakım, onarım , demontaj ve montaj işçilikleri, yedek parça değişimleri vb. alanlarda müşterilerimize uygun fiyatlı kaliteli hizmet vermektedir. alanında uzman çalışma ekipleri, geniş servis hizmet ağı ile müşterilerimizin taleplerini aynı gün içerisinde aksiyon almaktadır.

Altus Servisi Tuzla olan firması olarak, Yaptığımız İşin büyük sorumluluklar getirdiğinin farkındayız. Her zaman bunun bilincinde çalışıyoruz. Kombi ve klima sistemleri aynı zamanda İnsan hayatını tehdit edebilecek potansiyele sahip bir aksam olmasından dolayı, en İnce detaylarıyla kontrol sağlayıp, tam randımanlı çalışan kombi ve klima teslimiyle servis hizmeti sunmaktayız.

http://www.gebzeklimaservisi.org/

Tuzla Alarko Servisi | 0216 395 25 75

Tuzla Alarko Servisi

Tuzla Alarko Servisi olan firmamız, Verdiğimiz kombi, klima, tesisat bakım onarım vb. alanlarda verilen servis hizmetlerinde mutlaka müşteri memnuniyeti firma prensiplerimizin başında gelmektedir. o yüzden uzman personellerle vermiş olduğumuz kaliteli servis İşçiliği önceliğimizdir.

Alarko Servisi Tuzla olan firmamız, Söz konusu kombi, klima, tesisat bakım onarım servis hizmetleri olunca, müşterilerimize her zaman güven duygusunu aşılamak İstiyoruz. Nasıl bir sorunla Baş başasınız ayrıntılarıyla anlatıp, ne hizmeti satın aldığınızı detaylı bir şekilde anlatmaktayız.

http://www.gebzeklimaservisi.org/

Tuzla Airfel Servisi | 0216 395 25 75

Tuzla Airfel Servisi

Tuzla Airfel Servisi olan firmamız, kombi, klima, beyaz eşya, tesisat bakım, onarım vb. alanlarda İhtiyaç halinde siz değerli müşterilerimize hizmet vermektedir..

Airfel Servisi Tuzla olan firmamız, bakım onarım İşlemleri sonrasında ürünlerinize 1 yıl boyunca garanti vermektedir. Garanti kapsamında parça değişimlerinde yıl boyunca değişen parçadan kaynaklı herhangi bir arıza durumunuzda ücretsiz hizmetiyle müşterilerimizin mağduriyetlerini gidermeye devam etmektedir.

http://www.gebzeklimaservisi.org/